Sólové koncerty
Hraju sám s kytarou, ale jsem rád, když se ke mně někdo přidá. Nejlíp nám to jde s Oldou Bohadlem na dvě kytary, nebo s Tomem Peterkou na kytaru a piano. Poslední dobou hrajeme i v triu BVB, tedy Bohadlo-Vápeník-Bohadlo, kdy se k nám s Olouchem přidal ještě Martin Bohoush Bohadlo se svými fidlemi a zní nám to náramně! Pokud je navíc Bohouš na koncertech v dobrém rozmaru, potěší publikum svým punkovým hitem Smrad. To musíte slyšet! :D Jinak obecně bychom si nedovolili prznit díla jiných autorů, takže prezentujeme výhradně vlastní tvorbu.
Video:
